Послуги детекції брехні

Агенція детекції брехні і кадрової безпеки України «Справедливість» надає послуги приватним особам та підприємствам з відбору кадрів для роботи в бізнесових структурах або в домашньому господарстві за певними визначеними роботодавцем (приватною особою) критеріями припустимих норм поведінки на роботі і в побуті, які можуть приховуватись і принципово цікавлять замовника опитування. Ми також проводимо консультації  та розслідування задля встановлення достовірної (гарантованої) причетності осіб, в яких зацікавлений замовник, до певних і прихованих фактів або до вчинення ними певних приховуваних дій в минулому. До переліку послуг входять також розширені консультації щодо того, які саме особи, з якою освітою та особистісними характеристиками потрібні роботодавцю для виконання тих чи інших завдань, як за допомогою поліграфа (детектора брехні) можна достеменно переконатися в їх чесності на минулій або дійсній посаді і як періодично контролювати їх чесність та лояльність до свого роботодавця.

Наступні види послуг будуть надаватись за допомогою сучасного приладу, так званого детектора брехні, або як його ще називають, поліграфа:

  • Кадровий відбір при прийомі на роботу за прихованим негативом, встановлення благонадійності потенційного співробітника (скрінінг).
  • Контроль працюючого персоналу за прихованим негативом, що принципово впливає на безпеку бізнесу і співробітників, виявлення сильних і слабких сторін співробітника (скрінінг)
  • Встановлення причетності конкретного співробітника або приватної особи до конкретного посадового злочину або приховуваному вчинку в різних життєвих ситуаціях (службове розслідування).
  • Консультування служб безпеки і керівництва підприємств, кадрових служб та незалежних кадрових агентств з питань ефективності і доцільності використання методу поліграфних опитувань з метою встановлення благонадійності осіб за конкретною, встановленою роботодавцем тематикою (консультації юридичним особам).

Таким чином, клієнтами нашої Агенції є суб’єкти підприємницької діяльності – всі, хто турбується про матеріальну та інформаційну власну безпеку та безпеку підприємства і працює над вдосконаленням схем роботи з кадрами в Україні.

Вартість послуг залежить від кількості осіб, що перевіряються на лояльність до компанії або причетність до певних негативних дій, терміну виконання опитувань, а також специфічної інформації, такої як галузь діяльності компанії або сума вкрадених коштів, щодо яких передбачається перевірка кадрів. В кожному випадку складається договір (можливо усний) на весь обсяг роботи із зазначенням взаємно прийнятної ціни і форми оплати. Але головним критерієм у виборі фахівця детекції брехні є все ж таки тільки ДОСВІД роботи фахівця детекції брехні, який обчислюється у ЗАГАЛЬНІЙ кількості опитаних осіб за його кар’єру. Усі ж замовники хочуть отримати тільки ДОСТОВІРНИЙ на 100% результат? А такий ДОСВІД досягається тільки ЩОДЕННОЮ роботою на постійній основі із загальним числом опитаних не меньш ніж 1000 чоловік за усю кар’єру  фахівця детекції брехні. Якщо цього ДОСВІДУ немає, то довіряти такому “фахівцеві” у результатах роботи НЕ МОЖНА! Вибирайте, що Вас влаштовує більше-ціна опитування, або всеж таки ДОСТОВІРНИЙ результат сплаченої роботи! Не піддавайтеся на пропозиції нижчої запропонованої ціни опитування від більшості рекламованих “фахівців” детекції брехні! Дійте РОЗУМНО, звернувшись до ДОСВІДЧЕНИХ професіоналів своєї справи у наше Агентство! Наші фахівці детекції брехні НІКОЛИ не допускають професійних помилок у своїх висновках по цілях замовленого опитування.

Оплата у нашому Агентстві можлива як готівкою, так і шляхом безготівкового платежу з розрахункового рахунку компанії-замовника на рахунок Агентства. Усі ці питання узгоджуються при особистому попередньому контакті (телефонному дзвінку) безпосередньо з фахівцем детекції брехні. Дзвоніть і ми ЗАВЖДИ домовимося!

Договірні (суто орієнтовні) ціни на послуги Агентства, за опитування 1 особи

Кадрові перевірки (скрінінг) з використанням поліграфа

від 1600 грн.

Службове розслідування з використанням поліграфа

від 1800 грн., залежно від суми збитків

Консультація юридичним особам або підприємцям

безкоштовно

Приватне розслідування з використанням поліграфа

від 2000 грн., залежно від суми збитків

Консультації приватним особам

безкоштовно

Заявка на проведення опитування —> Скачати 

order viagra

1,764 total views, 1 views today

Наші контакти:

polygraph-spravedlyvist@ukr.net
+38 (098) 686 6609

На рахунку головного поліграфолога-експерта - БІЛЬШЕ 5000 осіб, опитаних за допомогою поліграфа, більш ніж 10-річний досвід роботи в системі кадрової безпеки в комерційних і державних структурах, на замовлення приватних осіб, в тому числі в "Правексбанку", "ПриватБанку", мережах гіпермаркетів "Епіцентр К", "Нова лінія".

cabinet