Справедливість – це істина в дії
Ж. Жубер

 

Агенція детекції брехні і кадрової безпеки «Справедливість» організована в 2013 році людьми, щиро захопленими можливостями методу інструментальної детекції брехні, переконаними в його унікальності і актуальності на сьогоднішній день, в умовах економічної кризи, зростання кількості майнових і кримінальних злочинів.

Спеціалісти Агенції мають десятирічний досвід роботи з кадрами.  На рахунку головного поліграфолога-експерта    –  більше 5000 опитаних і щоденна кропітка робота з первинного відбору і контролю вже працюючих кадрів будь-якого посадового рівня з предмету приховання ними негативу, що безпосередньо впливає на виконання ними службових повноважень в різних комерційних і банківських структурах України, а також за персональними замовленнями приватних осіб.

Досвід спеціаліста в галузі детекції брехні відіграє визначальну роль. Досить часто досвідчений поліграфолог встановлює правдивість особи і її причетність до тих чи інших подій вже в ході передстестової бесіди з опитуваною особою.  В подальшому достовірність цього перевіряється і підтверджується інструментально за допомогою поліграфа (детектора брехні). Це і є справжнім професіоналізмом в нашій складній, проте дуже затребуваній в Україні справі.

Якщо вас хвилюють питання достовірного встановлення благонадійності кандидата на роботу з окремих питань кадрової безпеки, або вже працюючого співробітника, необхідно провести розслідування зникнення (крадіжки) майна і причетність до цього підозрюваних вами співробітників  (інших осіб), виявити джерело розповсюдження конфіденційної інформації, виникають інші життєві ситуації, в розв’язанні яких вам зможе допомогти поліграфолог, звертайтесь в нашу Агенцію детекції брехні і кадрової безпеки «Справедливість». Ми також дамо професійну оцінку роботи будь-якого фахівця детекції брехні по відеопрезентації його роботи. https://www.youtube.com/watch?v=oG8xL8onSgQ

Ми надамо вам професійні поради, визначимо тематику опитування і достовірно точно встановимо причетність (або непричетність) тих чи інших осіб до подій і фактів, що вас цікавлять.

Ви зможете підвищити ефективність вашого бізнесу, контролюючи чесність і благонадійність ваших співробітників!

1,467 total views, 1 views today

Наші контакти:

polygraph-spravedlyvist@ukr.net
+38 (098) 686 6609

На рахунку головного поліграфолога-експерта - БІЛЬШЕ 5000 осіб, опитаних за допомогою поліграфа, більш ніж 10-річний досвід роботи в системі кадрової безпеки в комерційних і державних структурах, на замовлення приватних осіб, в тому числі в "Правексбанку", "ПриватБанку", мережах гіпермаркетів "Епіцентр К", "Нова лінія".

cabinet