Правила використання інформації

1. Сайт Агенції детекції брехні і кадрової безпеки «Справедливість» створений для інформування спільноти про можливості інструментальної детекції брехні і послугах, що надає наше агентство. Інформація призначена лише для ознайомлення і некомерційного використання.

2. Автори сайту не несуть відповідальності за можливі наслідки використання розміщеної на ньому інформації для цілей, заборонених чинним українським і міжнародним законодавством. Відвідуючи  наш сайт, Ви зобов’язуєтесь не застосовувати отриману на ньому інформацію з метою, що суперечить чинному законодавству.

3. Деякі сторінки сайту можуть містити посилання на сторонні сайти, що належать третім особам. Вони публікуються виключно для інформованості користувачів нашого сайту, і ніяких гаранті щодо характеру наповнення даних сайтів, достовірності і точності розміщеної на ній інформації ми не надаємо.

Правила КОПІЮВАННЯ і ЦИТУВАННЯ матеріалів із сайту www.polygraph-spravedlyvist.org.ua

1. Всі ресурси даного сайту Агентства “Справедливість”, включаючи текстовий і графічний зміст, структуру і оформлення сторінок, захищені українськими і міжнародними законами і угодами про охорону авторських прав та інтелектуальної власності.

2. Користувачі сайту мають право використовувати розміщені на цьому сайті матеріали лише в некомерційних цілях. При цьому обов’язковим є збереження всіх авторських прав, а також встановлення активного гіперпосилання на оригінал (www.polygraph-spravedlyvist.org.ua). Заборонено використання будь-яких матеріалів і любої інформації сайту з комерційними цілями, якщо на ці дії немає письмової згоди автора сайту. Копіювання інформації з іншою метою, а також недотримання вказаних умов буде кваліфіковано як привласнення авторських прав на текстову чи іншу скопійовану інформацію.

3. При копіюванні матеріалів з нашого сайту та їх розміщенні на інших сайтах ми вимагаємо дотримання одного простого правила:

кожен матеріал повинен містити
активне гіперпосилання на наш сайт

1) Посилання повинне вести на ту сторінку нашого сайту, з якої скопійовані наші матеріали;

2) на кожній сторінці Вашого сайту, де розміщені наші матеріали, повинне стояти активне посилання на наш сайт;

3) текст гіперпосилання, що веде на наш сайт, може бути довільним, як буде вважати за потрібне Ваш автор;

4) гіперпосилання не повинні бути заборонені до індексації пошуковими системами;

5) якщо на Вашому сайті розміщено більше 5 сторінок з нашими матеріалами, Ви повинні також поставити посилання на нас на головній сторінці свого сайту.

У випадку порушення даних правил адміністрація сайту може здійснити наступні заходи:

  • письмова скарга власнику хостинга (сервера), на якому розміщений сайт-порушник – з проханням вплинути на порушника, аж до розірвання договору хостинга (у відповідності із правилами всіх хостинг-провайдерів, на сайтах заборонена публікація будь-яких матеріалів, що порушують авторські права їх власників);
  • письмова скарга в адміністрацію пошукових систем Яндекс і Google, що згідно їх правил  може призвести до видалення або відключення доступу до матеріалу, що є об’єктом порушення авторських прав;
  • а також інші способи впливу на порушника авторських прав, що не суперечать існуючому законодавству.

1,010 total views, 1 views today

Наші контакти:

polygraph-spravedlyvist@ukr.net
+38 (098) 686 6609

На рахунку головного поліграфолога-експерта - БІЛЬШЕ 5000 осіб, опитаних за допомогою поліграфа, більш ніж 10-річний досвід роботи в системі кадрової безпеки в комерційних і державних структурах, на замовлення приватних осіб, в тому числі в "Правексбанку", "ПриватБанку", мережах гіпермаркетів "Епіцентр К", "Нова лінія".

cabinet