Розслідування

Спеціалісти Агенції детекції брехні і кадрової безпеки «Справедливість» з абсолютною точністю встановлюють причетність опитуваного до приховуваного негативу в будь-якій життєвій ситуації – до подій, фактів, особистих зв’язків. Для проведення розслідування крадіжок, шахрайства, встановлення зв’язків і причетності до певних подій замовник опитування повинен скласти не більше трьох чітких запитань, на які він хотів би отримати однозначну відповідь «так» чи «ні».

Не варто плутати розслідування за допомогою поліграфа і слідство, котре проводять правоохоронні органи: з допомогою поліграфа визначається лише причетність-непричетність опитуваної особи до приховуваних фактів і подій, а слідство встановлює детально причинно-наслідкові зв’язки між ними.

Якщо ви хочете провести розслідування з використанням поліграфа, звертайтесь до спеціалістів нашої агенції.

842 total views, 2 views today

Наші контакти:

polygraph-spravedlyvist@ukr.net
+38 (098) 686 6609

На рахунку головного поліграфолога-експерта - БІЛЬШЕ 5000 осіб, опитаних за допомогою поліграфа, більш ніж 10-річний досвід роботи в системі кадрової безпеки в комерційних і державних структурах, на замовлення приватних осіб, в тому числі в "Правексбанку", "ПриватБанку", мережах гіпермаркетів "Епіцентр К", "Нова лінія".

cabinet